Danieliiita

fotogalerie, horoskopy, citáty ...

Indiánský horoskop

Odhalte zvíře, které ve Vás dřímá! Začtěte se do indiánského horoskopu a zjistěte, zda jste plachý Vlk, dravý Sokol nebo třeba veselá Vydra.

Podle data svého narození nejenže zjistíte, jaké jste zvíře, ale i jaké vlastnosti jste v den svého narození získali a s čím se budete muset po celý život potýkat.

20.1. – 18. 2.

Vydry jsou věční optimisté, kteří lehce zvládají existenční trampoty. Problémy chápou jako výzvu. Vydra je nadaná, pracovitá a má neobyčejný smysl pro spravedlnost. Někdy mívají více nápadů než schopnost je dovést do konce. Potřebují pak někoho, kdo by je držel „na zemi“. Vydry bývají dobrými kamarády, ale pokud jim něco přestane vyhovovat, prostě zapomenou a přidají se jinam. Podobně je to i v lásce, kde se neobejdou bez volnosti. Vydra prostě není příliš domácký typ.

19.2. – 20.3.

Vlci jsou velice plaší a citliví. Mimo „smečku“ projevují nesmělost a ostýchavost. Naopak ke svým blízkým se chovají starostlivě. Jsou dobromyslní, srdeční a důvěřiví. Proto se někdy stávají terčem dravějších jedinců, kteří je zneužívají. Je-li však nejhůř, dokážou se vyburcovat k obraně. Jako životního partnera potřebuje Vlk někoho, kdo by ho schoval pod ochranná křídla. Takový člověk na oplátku dostane skvělého druha, vždy připraveného pomoct, vyslechnout a pohladit.

21.3. – 19.4.

G360013.gifSokoli jsou především dravci, schopní okamžitě vystartovat za kořistí. Díky spontánnosti, často zbrklosti, někdy startuje vícekrát než uloví. To ho však neodradí od dalších vzletů. Zdravý rozum mu občas zatemní temperament a pak reaguje prudce a bez okolků. Sokoli bývají v jednání s jinými lidmi přímí a nenávidí přetvářku. Své lásce dokáže ale Sokol doletět i pro „modré z nebe“, ale umí se pořádně rozzlobit. A uvidí-li kolem hnízda poletovat cizího opovážlivce, klidně si ho dá k večeři.

20.4. – 20.5.

Bobři milují jistotu a bezpečí Stojí pevně nohama na zemi a umí dobře naplánovat budoucnost. Díky své šetrnosti, pracovitosti a praktičnosti jsou Bobři dobře zajištění pro život. Jejich pelíšek skrývá nejeden poklad. Někdy ale jsou přehnaně puntičkářští a upnutí na svůj plán. Pak se může stát, že pro malé věci přehlédnou ty velké. Neustále totiž musí myslet na zadní vrátka. Podobně přistupují i k lásce. Pomalu, nic neuspěchat. Nejdříve kvalitní základy, pak můžeme jít dále.

21.5. – 20.6.

Jeleni jsou šikovní pozorovatelé, nebezpečí a nepřítele umí vycítit na dálku. Elegantně se vyhýbají otevřeným konfliktům a bojům. Je-li však střet nevyhnutelný, nastaví hlavu. Inteligentní a bystří Jeleni se díky svému osobnímu kouzlu umí rychle seznamovat, navazovat kontakty, uzavírat přátelství. Jelenovo mínus spočívá v neschopnosti dotahovat své záměry až do úspěšného konce. V partnerství potřebují vedle sebe cítit někoho silnějšího, ke komu se budou moci vracet.

21.6. – 21.7.

Lidé narození ve znamení Datla jsou podle indiánů lékaři duše. Rozdali by se, jen aby všechno klapalo. Konflikty nesou velmi těžce. Jsou často plaší, ale přitom nejsou slabochové. Jsou to silné osobnosti, které si jdou tiše za svým. Rádi se cítí potřební, a proto trpělivě pomáhají druhým. Bývají výbornými přáteli. Svým blízkým touží zajistit harmonii a klid. Tato starostlivost však může přerůst v přehnané opatrování – zejména rodiče mají tendenci svým potomkům svazovat křídla.

22.7. – 21.8.

„Lososí lidé“ vynikají silnou osobností. Mají obrovské sebevědomí a jsou rození vůdci. Od lidí kolem sebe vyžadují respekt obdiv. Pokud dojdou k závěru, že je okolí využívá, seberou se a odplavou do jiných vod. Jsou velkorysí, mají kouzlo osobnosti a životní energie z nich doslova prýští. Problémy chápou jako výzvu a vrhají se do práce. Jsou zvyklí žít naplno. To se projevuje i v lásce. S potěšením si jen tak zaflirtují, pokud se však stane vážným, odevzdají celé své srdce.

22.8 – 21. 9.

Sami o sebe se dokáží skvěle postarat samostatní a nezávislí Medvědi. Vyznačují se praktickým a rozumným přístupem k životu. Rádi si všechno pečlivě připravují a plánují a nenávidí nečekaná překvapení. Navenek často působí jako přehnaně kritičtí lidé. Do partnerských vztahů vstupují s rozvahou. Život o samotě jim nedělá přílišné problémy, s manželstvím čekají. Pokud se ale rozhodnou, mnoho ze své síly a energie obětují na vytvoření teplého a příjemného domova.

22.9. – 22.10.

Havrani milují společenský život. Nemají rádi samotu, ve skupině se cítí bezpečně a sebejistě. Jsou otevření, přátelští a vstřícní. Navíc, jsou komunikativní a mají diplomatický talent. Díky svému citu pro spravedlnost často vystupují v roli soudců nebo rozhodčích. Pro jejich otevřenou mysl je ale lehké je ovlivnit, bývají příliš důvěřiví. Hodně dbají na svůj zevnějšek. Ve vztahu potřebují mít volná křídla. Příliš těsných okovů se snaží zbavit a rychle odlétnout.

23.10. – 22.11.

 

Hadi bývají hloubaví lidé, kteří si nedají pokoj, dokud nepřijdou všemu na kloub. Neumí příliš dělat kompromisy. Ne, že by všechno viděli černobíle, prostě potřebují mít jasno. S Hady se vyplatí jednat na rovinu, protože pokud jsou v nebezpečí, dokáží kousnout! Kdykoli jsou ale připraveni pomoct tam, kde je jich třeba. Jsou vytrvalí, za svými cíly dokážou jít odhodlaně a tvrdohlavě. V lásce nesnáší Had nevěru, neupřímnost. Pokud miluje, tak úplně, z celého srdce, napořád.

23.11 – 21.12.

Sovy neustále touží po vyšších ideálech. Snaží se je hledat, řídí se jimi a horlivě je šíří. Proto bývají Sovy někdy považovány za namyšlené. Jinak jsou to féroví optimisté, kteří mají spoustu koníčků a k práci přistupují s plným nasazením. Díky své pracovitosti se dokáží dobře postarat o rodinu. Jejich partner by jim měl dopřát svobodu. Sova se potřebuje proletět, ale vždy se ráda vrátí tam, kde je jí dobře. Zaskřípat to může v momentě, kdy se Sova snaží do všeho mluvit, protože všechno ví nejlépe.

22.12. – 19.1.

Husy dokáží překvapit odhodláním, se kterým přistupují k životu. Jsou houževnaté, pracovité, cílevědomé a schopné za svým cílem doletět hodně daleko. Raději udělají pořádně jednu věc, než by řešily více problémů, o nichž vědí, že je nedotáhnou do konce. Před každým rozhodnutím si Husy dopřejí čas na rozmyšlenou a stejně se chovají i v lásce. Navenek můžou působit chladně, protože neumí dávat city rychle najevo. Trpělivému partnerovi ale zajistí díky své pracovitosti hezký domov.

 
Děkuji za návštěvu...doufám, že se Vám u mě líbilo a budete se rádi vracet.... Stránky byly založeny 2. března 2007