Danieliiita

fotogalerie, horoskopy, citáty ...

HOROSKOPY

Kdo se ke komu hodí?

Zajímá vás, co můžete od svého protějšku očekávat v milostném životě? Pokud znáte partnerovo či partnerčino znamení, ve kterém se narodili, není problém! Zároveň se dozvíte, jestli se k sobě vůbec hodíte.

Beran  21.3.-20.4.

Ona:

Jsou to ženy oplývající odvahou a samostatností, nenávidí se jakkoliv muži podřizovat.Ve vztazích jsou sice dominantní, ale na druhou stranu po svém boku nesnesou absolutně poslušného partnera.V lásce jim chybí trpělivost, všechno chtějí nejraději hned a dokáží jít klidně i přes mrtvoly, respektive přes cizí manželky a milenky. Už od dětských let sní o princi na bílém koni, avšak málokdy se jim ho ve skutečnosti podaří najít.

 

On:

Kumuluje se v nich vášeň, která se uvolňuje náhle jako lavina. Bývají to divocí milovníci s rychlými a prudkými polibky, kteří se však velmi rychle vyčerpají. Lásku a vše kolem ní si požitkářsky užívají. Dokáží se rychle k zbláznění zamilovat, ale stejně tak rychle mohou jejich city vyprchat.

 

Vhodný partner pro Berana je: Blíženec, Vodnář, Váhy, Lev

 

 

Býk 21.4 - 20.5.

 

Ona:

Od ženy ve znamení Býka nikdy nečekejte nadšení pro úlet na jednu noc. U partnera ji sice odpustí,ale sama by se takové věci nedopustila. Jedná se o ženy věrné, soustředící se vždy jen na jednoho muže, kterým nejde ani tak o uspokojení primitivních pudů, jako o založení rodiny a vytváření vyšších hodnot. Bývají dokonalými manželkami a vášnivými milenkami. Kdo je chce svést ať je pozve do přírody, v zeleni zaručeně ničemu neodolají.

 

On:

Než Býk předvede v plné parádě své milostné umění, obvykle chvíli mapuje terén. Začíná opatrně, jeho polibky jsou něžné a upřímné, ale výdrž má velikou. Nečekejte, že se na vás vášnivě vrhne při první příležitosti. Býk je sice nenasytný, má velkou výdrž a vytrvalost, ale na věc jde opravdu pomalu. Nejprve potřebuje být stoprocentně ujištěn, že je skutečně milován.

 

Vhodný partner pro Býka: Panna, Kozoroh, Ryba, Rak

 

 

Blíženci 21.5 - 21.6.

 

Ona:

Skoro polovina žen zrozených ve znamení Blíženců pozná na vlastní kůži rozvod. Proč? Touha je žene hledat nepoznané a ochutnávat zakázané ovoce. Pokud se však partner nebude v jejich poklescích šťourat, vztah může dál fungovat. Erotogenní zóna číslo jedna je pro ženy Blížence ruka.

 

On:

Dvě bytosti, jež se bijí v Blížencích, se projevují i zde - přestože touží po dokonalém milostném prožitku, jsou schopni vše shodit a začít se uprostřed aktu hlasitě smát. Směšnými poznámkami a chichotáním je většina Blížencových milostných zážitků spojena. Na druhou stranu sex zbožňují, jsou velkými experimentátory a nebojí se ani netradičních zážitků.Ve vztazích je to s nimi problematičtější, jedna bytost v nich chce dovnitř a druhá ven, zakusit něco nového.Věrnost tedy nebývá zrovna jejich prioritou.

 

Vhodný partner pro Blížence: Váhy, Lev, Vodnář, Beran

 

 

Rak 22.6. - 22.7.

 

Ona:

Osvědčený trik k získání ženy Raka je zalíbit se její matce. Jedná se vesměs o ženy tradiční, které k lásce a k sexu přistupují romanticky a něžně. Najdete je v záplavě růžových polštářků, kterak zapisují intimní sny do svých tajných deníčků, vyčkávajíce příchodu milovaného manžela. Rády sní, a to nejen o svém skutečném partnerovi.

 

On:

Raci milují romantiku a vše s ní spojené. Dlouhé něžné polibky, které nikdo nedokáže odmítnout, vanu plnou pěny, hořící svíce. Bývají věrní, trpěliví a oddaní. Proto jsou často považováni za ty nejlepší partnery pro život, málokdy ublíží. 

 

Vhodný partner pro Raka: Ryby, Štír, Panna, Blíženec

 

 

Lev -23.7. - 23.8.

 

Ona:

Je krásná a nevyzpytatelná, nikdy si nemůžete být jisti, jak večer s ní proběhne. Dojde na smích nebo slzy? V lásce je vášnivá, žhavá a temperamentní, její polibky dokáží dusit i přivést do extáze. Žena Lev bývá však často i dost nestálá. Najít vhodného životního partnera jí zabere hodně času, nespokojí se jen tak s někým úplně "obyčejným"- a každý také nesnese mít po svém boku takového rázného šéfa a generála.

 

On:

Až nebezpečně vášnivé mohou být polibky Lva. Kouše, škrábe, trhá, ale ne s cílem ublížit.Ukazuje tím svoji dominanci a sílu. Nejkrásnější požitky lásky zažívá lev v luxusu - drahé prádlo, vůně a saténové polštáře. Dokáže milovat intenzivně, bolestně a věčně. Potřebuje být však za své výkony v milostné aréně patřičně chválen, nezapomínejte na to!

 

Vhodný partner pro Lva: Blíženec,Váhy, Střelec

 

Panna 24.8. - 23.9.

 

Ona:

Panny nebyly zrozeny pro divoké flirty v nočních barech ani pro krátká milostná dobrodružství. Nesmí se na ně nikdy spěchat nebo naléhat. Pomalu potřebuje být i sváděna, pomalu a věčně potřebuje být milována. Je jí vrozena věrnost a velmi ji uráží podezřívání ze strany partnera.

 

On:

Panna je tak čistá, jak už napovídá samo označení jejího znamení. Líbá jemně a nevinně, že skoro zapomínáte na její přítomnost.U milování vyžaduje až sterilní čistotu. Sprchu potřebuje před aktem, po aktu a nejlépe i při něm. Podobně čistý chce mít i vztah, nevěra je slovo, které nemá ve slovníku, něco, co skutečně netoleruje.

 

Vhodný partner pro Pannu: Rak, Štír, Býk

 

Váhy 24.9. - 23.10.

 

Ona:

Ženy ve znamení Vah působí na muže jako erotický magnet. Jsou od přírody přitažlivé, dokáží vsadit na instinkt, kterým se nechají vést. Partnera naprosto přirozeně podřídí a ovládnou v životě i v posteli.

 

On:

Ne nadarmo se říká váhavé Váhy. I v milostném životě jim trvá rozhoupávání se poněkud déle, málokdy ví, zda je současná partnerka ta pravá, málokdy dokáží říct co chtějí, takže je velmi těžké je uspokojit. Trpí často chorobnou fobií o sebe samotné, což jim znepříjemňuje milování. Nemám rozcuchané vlasy? Nebylo by lepší vyčistit si ještě zuby? Nedivte se, že se u sexu nedokáží uvolnit.

 

Vhodný partner pro Váhy: Střelec, Štír, Lev, Beran

 

 

Štír 24.10. - 22.11.

 

Ona:

Žena Štír dokáže opravdu milovat a stejně tak upřímně i nenávidět. Na svého partnera velmi žárlí, a pokud ji muž zradí, může od ní očekávat pomstu. Lásku a milování hladově přijímá a stejně i rozdává, je to postelová čarodějka.

 

On:

Štíři milují tělem i duší. Jsou schopni trávit v posteli s drahou polovičkou týden v kuse a na všechno okolo se vykašlat. Štír strhává oblečení, zapomíná na pohodlí postele a hladově se vrhá po partnerovi třeba uprostřed vozovky. Vyžadují pozornost a neutuchající lásku. Na něžné polibky je moc neužije.

 

Vhodný partner pro Štíra: Kozoroh, Rak, Ryba,Váhy

 

 

Střelec 23.11. - 21.12.

 

Ona:

Ačkoliv žena Střelec svoje city pečlivě skrývá, věřte, že není chladná ani frigidní. Jen maskuje svoji pravou tvář, a když je potřeba, exploze citů a něhy na sebe nenechá dlouho čekat. Patří k ní zvědavost, proto ráda v posteli zkouší nové.

 

On:

Muž Střelec dokáže partnerku pořádně rozvášnit už pouhým polibkem. Amorův šíp, který takto vystřelí, zasáhne přesně cíl a jeho oběť po něm již nikdy nepřestane toužit. Milování v přírodě je magicky přitahuje, stejně jako vše překvapivé a neotřelé.

 

Vhodný partner pro Střelce: Lev, Váhy, Beran, Vodnář

 

 

Kozoroh 22.12. - 20.1.

 

Ona:

Kariéru přes postel? Tak na to bývají obvykle specialistky ženy Kozoroh. Jsou velmi chladné a odměřené, sex berou jako obchod - k oboustranné spokojenosti. Od manžela vyžaduje stoprocentní věrnost. Dokáží nečekaně překvapit - jednou svého muže vítají jako svůdnice v koženém prádélku, podruhé po něm hned od dveří házejí nádobí v rámci hysterického záchvatu.

 

On:

Pro Kozoroha bývá sex a vše s ním spojené stresující. Na jeho milostném požitku se vždy odráží strasti a radosti všedního dne. Když to Kozorohovi např. nefunguje v práci, nečekejte, že předvede v posteli zázraky. Jinak je Kozoroh značně dominantní, potřebuje mít vše pod kontrolou, takže často je při sexu hlavně nahoře a ve vztahu má první slovo.

 

Vhodný partner pro Kozorohy: Býk, Panna, Ryba, Štír

 

Vodnář 21.1. - 19.2.

 

Ona:

Tyto ženy jsou rozené lovkyně - milují počátky vztahu - napětí a dobrodružství, lásku, která se teprve probouzí - možná kvůli tomuto adrenalinu partnery často střídají. Muži zbožňují jejich extravaganci a originalitu (zejména v oblasti intimní). Jsou samostatné, bez lásky dlouho přežijí, ale když ji mají - bývají velmi věrné.

 

On:

Vodnář bývá při milostných praktikách často nervózní. Ač nerad, jeho polibky jsou mokré a slinivé. Sám je z toho znechucen, proto u líbání neustále otvírá oči, aby se ujistil, že se partnerce i přes drobné chybičky zážitek zamlouvá. Pokud Vodnář zdárně překoná tyto trable, stane se exhibicionistou. Proč neokusit místa, kde může být přistižen? Pokud tedy nejste dobrodruh, Vodnářům se raději vyhněte.

 

Vhodný partner pro Vodnáře: Váhy, Beran, Blíženci

 

Ryby 20.2. - 20.3.

 

Ona: Je krásná a naivní, přecitlivělá a neprůbojná, tichá a bázlivá. Připomíná pohádkovou princeznu, co se vší skromností čeká na příchod prince, který ji spasí a bude po zbytek života ochraňovat. Získáte je romantickým piknikem někde v blízkosti vody nebo něžným polibkem u měsícem ozářené řeky.Věří na milování z lásky.

 

On:

Ryby jsou čarodějové v oblasti romantiky, něhy a lásky. Jsou jemné, citlivé a mají pochopení. Když jim řeknete,že vás zrovna bolí hlava a nemáte na to chuť, Ryby to zaručeně pochopí. Proto je až nepochopitelné, jak fanaticky lpí na zdárném ukončení milostného aktu. Přesto je Ryba jednou z dobrých partií pro budoucnost.

 

Vhodný partner pro Ryby: Rak, Štír, Býk, Kozoroh

Zdroj: emailová komunikace

Poslední komentáře
28.09.2007 17:12:44: algi : a nechceš mi dát odkaz?
27.09.2007 15:39:06: Zajímavá alternativa. Byla jsem na jednom blogu, který odkazoval na partnerský horoskop podle jmen, ...
25.09.2007 13:04:05: narodila sem se ve znamení Berana, a tady se se sestavovatel horoskopu asi hoodne sekl, a nebo mi ro...
 
Děkuji za návštěvu...doufám, že se Vám u mě líbilo a budete se rádi vracet.... Stránky byly založeny 2. března 2007